Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
grzegorz.drapala
Najnowsze recenzje
1
...
8 9 10 11 12
  • [awatar]
    grzegorz.drapala
    Wzorowy mąż i ojciec który dopuszcza się niewybaczalnego czynu, czyli zdrady, schematyczny i przewidywalny.Szkoda czasu na tego typu filmy.
  • [awatar]
    grzegorz.drapala
    Dobry, kompaktowy przewodnik po najciekawszych miejscach Wilna i nie tylko. Wszystkie przydatne informację są logicznie rozmieszczone i czytelne. Jest to pozycja w której zawierają się wszystkie istotne informację potrzebne w każdym przewodniku.
  • [awatar]
    grzegorz.drapala
    Zmaganie się z samym sobą i z otaczającą dziką przyrodą, a w tle tęsknota za domem i rodziną. Dobrze się czyta, chociaż niektóre fragmenty nudzą i spokojnie można byłoby się bez nich obejść. W tej kategorii książek wzorcem są książki Cejrowskiego, a tej pozycji do jego publikacji daleko.
Ostatnio ocenione
1
...
202 203 204
...
346
  • The square
    Östlund, Ruben
  • Przesiedlenie ludności ukraińskiej z Polski do USRR w latach 1944-1947
    Pisuliński, Jan
  • Cudzoziemiec
    Campbell, Martin
  • Auta 3
    Fee, Brian
  • Twój Vincent
    Welchman, Hugh
  • Wszyscy moi mężczyźni
    Meyers-Shyer, Hallie
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo