Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
kkalek60
Najnowsze recenzje
1
...
44 45 46
...
53
  • [awatar]
    kkalek60
    Duszejko, Tokarczuk - doskonałe czytanie!
  • [awatar]
    kkalek60
    Warto przeczytać.
  • [awatar]
    kkalek60
    Strasznie przegadana książka! Czytadło a nie kryminał. Nie polecam, trudno przebrnąć przez tę opowieść.
  • [awatar]
    kkalek60
    Adam Berg, połączenie Jamesa Bonda, Pana Samochodzika i sprawnego policjanta 🙂👍. Czyta się bardzo dobrze.
  • [awatar]
    kkalek60
    Historia Mieczysława/y/ Wojnicz, niby prosta ale opowiedziana po mistrzowsku, język, słowa, frazeologizmy - czyta się bez przystanku!! Zdecydowanie polecam! 🙂
Ostatnio ocenione
1
...
23 24 25
...
45
  • Żadnych bogów, żadnych panów
    Dziedzic, Grzegorz
  • Armia w ruinie
    Żemła, Edyta
  • Krwawy południk albo Wieczorna łuna na zachodzie
    McCarthy, Cormac
  • Mgliste proroctwa
    Saylor, Steven
  • Krew w piach
    Bonda, Katarzyna
  • Cmentarz w Pradze
    Eco, Umberto
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo