Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
m.jagoda
Najnowsze recenzje
1
...
3 4 5 6 7
 • [awatar]
  m.jagoda
  Lubię czytać książki dla młodzieży. Z perspektywy lat i doświadczenia życiowego mogę spojrzeć na problemy młodych ludzi. W tej powieści smutno zaczynająca się historia Wiki ma pozytywny wydźwięk na koniec. Niestety, dla mnie trochę bajka. Pracuję od lat w szkolnictwie i (choliba) z doświadczenia wiem, że takich nauczycieli jak Sawicka nie ma. A nawet, jeśli trafi się taki "rodzynek", system natychmiast równa go do "szeregu". Niepokornych połyka i wypluwa gdzieś na śmietnisko...
 • [awatar]
  m.jagoda
  Biografia bardzo ciekawej osoby napisana niestety w stylu, który nie bardzo mi odpowiada. Przeczytała, bo lubię panią Annę Dymną i powiem szczerze, że nie dowiedziałam się nic, czego bym wcześniej o Niej nie wiedziała.
 • [awatar]
  m.jagoda
  Jestem mile zaskoczona, że książka oparła się schematowi, jaki napotykałam często w czytanych pozycjach. Podoba mi się, bo historia nie jest przesłodzona. Kończy się- jak się kończy. Poruszony w niej temat nie jest mi obcy - był taki okres w moim życiu, że mogłabym utożsamiać się w pewnym stopniu z Alicją. Ale u mnie historia skończyła się hm... inaczej?
 • [awatar]
  m.jagoda
  Ubaw po pachy!
 • [awatar]
  m.jagoda
  Miło się czytało. Dwie kobiety, dwa pokolenia - matka i córka. Jak wiele je łączy, ile dzieli? Kto chce się dowiedzieć, niech przeczyta.
Planowane i pożądane pozycje
 • Numerologia chaldejska
  Lagan, Heather Alicia
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo