Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Manuskrypt
Najnowsze recenzje
1
...
37 38 39
...
51
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 8/10 Książka trzymała w napięciu, • jednocześnie fabuła bardzo smutna, mroczna, szara... • dająca do myślenia niczym "Stalker" z 1979 roku. • warto przeczytać.
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 8/10 wciąga, trzyma w napięciu. • A jednocześnie opisuje to o czym się aktualnie mówi.
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 8/10 Myślę że jest to traktat ciągle wykorzystywany przez osoby pełniące funkcje publiczne ;)
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 7/10 Szczery pamiętnik - tak bym opisał tę pozycję. • Pisze o tym też autor we wstępie... • Publikacja mocno osobista, odsłaniająca postać autora. • Ładnie wydana, miło się czyta... • wciąga... :)
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 5/10 Książka dla dzieci... • Szybka czytanka... • (dość płytka)
Ostatnio ocenione
1
...
19 20 21
...
41
  • Buszujący w zbożu
    Salinger, Jerome David
  • Wieczny początek
    Szady, Beata
  • Bracia przeklęci
    Gervaso, Roberto
  • Wojna futbolowa
    Kapuściński, Ryszard
  • Prawiek i inne czasy
    Tokarczuk, Olga
  • Manicheizm średniowieczny
    Runciman, Steven
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo