Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Manuskrypt
Najnowsze recenzje
1
...
37 38 39
...
51
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 8/10 Książka trzymała w napięciu, • jednocześnie fabuła bardzo smutna, mroczna, szara... • dająca do myślenia niczym "Stalker" z 1979 roku. • warto przeczytać.
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 8/10 wciąga, trzyma w napięciu. • A jednocześnie opisuje to o czym się aktualnie mówi.
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 8/10 Myślę że jest to traktat ciągle wykorzystywany przez osoby pełniące funkcje publiczne ;)
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 7/10 Szczery pamiętnik - tak bym opisał tę pozycję. • Pisze o tym też autor we wstępie... • Publikacja mocno osobista, odsłaniająca postać autora. • Ładnie wydana, miło się czyta... • wciąga... :)
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 5/10 Książka dla dzieci... • Szybka czytanka... • (dość płytka)
Ostatnio ocenione
1 2 3 4 5
...
41
  • Powiedziała, że nie żałuje
    Kinnunen, Tommi
  • Seryjni mordercy II RP
    Janicki, Kamil
  • Wszyscy zakochani nocą
    Kawakami, Mieko
  • Wyspa trzech ojczyzn
    Orchowski, Thomas
  • Wspomnienia z domu umarłych
    Dostojewski, Fiodor
  • Gracz
    Dostojewski, Fiodor
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo