Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Manuskrypt
Najnowsze recenzje
1
...
37 38 39
...
51
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 8/10 Książka trzymała w napięciu, • jednocześnie fabuła bardzo smutna, mroczna, szara... • dająca do myślenia niczym "Stalker" z 1979 roku. • warto przeczytać.
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 8/10 wciąga, trzyma w napięciu. • A jednocześnie opisuje to o czym się aktualnie mówi.
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 8/10 Myślę że jest to traktat ciągle wykorzystywany przez osoby pełniące funkcje publiczne ;)
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 7/10 Szczery pamiętnik - tak bym opisał tę pozycję. • Pisze o tym też autor we wstępie... • Publikacja mocno osobista, odsłaniająca postać autora. • Ładnie wydana, miło się czyta... • wciąga... :)
  • [awatar]
    Manuskrypt
    Moja ocena: 5/10 Książka dla dzieci... • Szybka czytanka... • (dość płytka)
Ostatnio ocenione
1
...
20 21 22
...
41
  • Szachinszach
    Kapuściński, Ryszard
  • Heban
    Kapuściński, Ryszard
  • Trzeci Adam
    Pietrkiewicz, Jerzy
  • Dzieci, którymi byliśmy, rodzice, którymi jesteśmy
    Cazurro, Beatriz
  • Erystyka
    Schopenhauer, Arthur
  • Łódź
    Górecki, Wojciech
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo