Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Markus
Najnowsze recenzje
1
...
4 5 6
...
21
 • [awatar]
  Markus
  Niestety u Carda tradycją jest to, że drugi tom nie jest już tak dobry jak pierwszy. W drugim tomie opisane są głównie rozterki bohaterów jak przejąć władzę w grupie i dlaczego rządzą inni, a nie ja. Oprócz tego ciągłe poprawki czasu i trochę ciekawych przygód. Ogólnie średnie i nudnawe. Jak na fantasy to zbyt prze­filo­zofo­wane­.
 • [awatar]
  Markus
  Właściwie książki Carda są do siebie bardzo podobne. Ich motyw przewodni to młody, nastoletni, niezwykle zdolny, chłopiec na którego barki zostaje złożony przez dorosłych los świata. Tak jest i w serii Tropiciel. Tytułowy bohater ma dar widzenia ścieżek ludzi i zwierząt. Potrafi przy tym określić ich wiek. Po śmierci ojca, który uczył go różnych, również nieprzydatnych w lesie, rzeczy dowiaduje się, że ma siostrę, nazwisko następcy tronu i potrafi razem z kolegą zabierać rzeczy z przeszłości. W podróży do stolicy spotyka ich wiele przygód, poznają nowych przyjaciół i rozwijają swoje umiejętności. Odkrywają również jak mogą wpływać na teraźniejszość zmieniając przeszłość.
 • [awatar]
  Markus
  Bardzo ciekawa płyta zawierająca zarówno starsze piosenki z czasów Police jak i późniejsze solowe. Polecam
 • [awatar]
  Markus
  Jedna z najważniejszych płyt lat 80'. Szczególnie polecam Russians i Children's Crusade, ale reszta też rewelacyjna np If You Love Somebody Set Them Free czy Moon Over Bourbon Street
 • [awatar]
  Markus
  Wznowienie kultowej płyty z lat 80'
Planowane i pożądane pozycje
 • Nieśmiertelność zabije nas wszystkich
  Magary, Drew
Należy do grup

wojciech
dariusz
Masterka_Puppetow
Mrągowo BM
LustroBiblioteki
Sowusia
Karol

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo