Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Marzena
Najnowsze recenzje
1
...
5 6 7
...
14
 • [awatar]
  Marzena
  Samo życie, smutna rzeczywistość... Praca w szpitalu, praca na policji, niby różne środowiska a jedna rzeczywistość. Niedobór personelu, nawał pracy, zaniedbane życie prywatne, miłość, niewierność, kłamstwa. Gdzie w tym wszystkim jest "prawdziwe JA"? Zazdrość, zemsta, morderstwo czy... • Bardzo fajnie i lekko się czyta, a zakończenie dość zaskakujące.
 • [awatar]
  Marzena
  Książka ciekawa, trochę ciężka. Fabuła łączy lata 80-te i współczesne. Dwie kobiety zakochane w tym samym nauczycielu, który tak je sobie podporządkował, że dziewczyny zgadzały się dla niego na wszystko. Opisywane są sytuacje z dwóch punktów widzenia; jednej i drugiej przyjaciółki. Trochę zastanawiający jest fakt, że tak można podporządkować sobie psychikę drugiej osoby, żeby ta po pierwsze mogła funkcjonować normalnie poza zasięgiem oprawcy, a po drugie tak ulegle zgadzała się na wszystko; na ból, cierpienie, wykorzystywanie seksualne....
 • [awatar]
  Marzena
  Wstrząsająca historia dziecka molestowanego przez najbliższych - tak liczba mnoga! Uszkodzone ciało i psychika, co w konsekwencji prowadzi do niedorozwoju. • Bycie rodzicem to piękny dar, ale pełen poświęceń, wyrzeczeń, a czasami nawet i bezsilności z powodu wyczerpania, stresu i wielu.... obowiązków, jednakże owocuje piękną i czystą miłością kochającego dziecka. Jak pomóc tak skrzywdzonemu dziecku, czy miłość i cierpliwość matki zastępczej wystarczy?
 • [awatar]
  Marzena
  Wspólnota Amiszów, ich religia, kultura, codzienne życie, na które składają się liczne zasady i ogólny światopogląd. W tym świecie żyje Kate; zagubiona z powodu niezrozumiałej śmierci jej nieślubnego dziecka. Staje przed sądem i grozi jej więzienie. Co się stało - czy Kate świadomie wyparła z pamięci morderstwo noworodka, by nadal przynależeć do wspólnoty...? • Zwarta akcja i fabuła a także mistrzowskie wykreowanie postaci (pomimo, że chwilami ma się dość bohaterki Kate i jej wydawać by się mogło głupiego zachowania) sprawiają, że książę czyta się jednym tchem. Trzyma w napięciu do ostatniej strony, a co najważniejsze zakończenie jest zaskakujące. • Świetna - jak każda jej książka.
 • [awatar]
  Marzena
  Dalsze losy sprzedanej Heven i jej rodzeństwa, które w nędzy i głodzie przeżyli razem dzieciństwo. Jak się wiedzie rodzeństwu, czy nowe rodziny dały dzieciom to co powinny - miłość?? Heaven odszukuje swoich dziadków ze strony zmarłej matki i co się okazuje, kto jest jej prawdziwym ojcem...czy osoby z którymi mieszkała to jej prawdziwa rodzina? Czy wybaczy ojcu? Łzy same cisną się do oczu a pięści zaciskają - co bowiem robi pogoń za pieniądzem. Pieniądz niszczy nie tylko miłość, ale i samego człowieka. • Polecam bardzo.
W trakcie czytania
 • Latarnia z Kiss River
  Chamberlain, Diane
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo