Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
marzena1980
Najnowsze recenzje
1
...
38 39 40
...
56
  • [awatar]
    marzena1980
    Ta historia jest fenomenalna. W tej części przeżywamy wszystkie emocje smutek, żal,nienawiść , miłość i rozpacz ,troskę rozczarowanie , fantastycznie wykreowane postacie Grety i Samo każde z nich inne . Autorka umie budować erotyczne napięcie w swoich książka. Ta historia to sztos polecam
  • [awatar]
    marzena1980
    Bolesne, ale znane z odkryć cudownych trylogii Ognistej. Nie podlegające oddziaływaniom, jakie skutki i wywołania wywołały u mnie. • Historia Adeline i Nathana mówi że warto mieć. Mimo różnych trudności na drodze, po określonym czasie, jest tylko jeden. W tym tomie również bohaterowie są już gwiazdami, przez co potrafią inaczej rozwiązać problemy i rozwiązać różne sytuacje. • Zakończenie mnie bardzo zabolało ryczałam jak bóbr. Nie przypuszczałam, że tak historia się odbędzie. Spodziewałam się happy endu.. • Polecam całą trylogię
  • [awatar]
    marzena1980
    Łyknięta w jeden dzień. Przeczytałam ją mega szybko, leciutko. Opowieść o pierwszej miłości pełnej dramatów i zawirowań, smutku, niepewności, tęsknoty, ale coś mnie w tym wszystkim jednak urzekło. Bohaterowie, ich prawdziwość, pokręcony losy takie, jak ma każdy z nas.
  • [awatar]
    marzena1980
    Lekka przyjemna nie tylko na zimowy wieczór.
  • [awatar]
    marzena1980
    Strasznie długo ciągnęła się historia ale warta przeczytania piękna historia
Ostatnio ocenione
1
...
61 62 63 64 65
  • Do szaleństwa
    Shalvis, Jill
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo