Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
neverka1984
Najnowsze recenzje
1 2 3 4 5
  • [awatar]
    neverka1984
    Nuda. Nie dałam rady skończyć.
  • [awatar]
    neverka1984
    Super książka! Nie da się od niej oderwać 😊
  • [awatar]
    neverka1984
    Przepiękna, wzruszająca powieść!
  • [awatar]
    neverka1984
    Harlan Coben to mój ulubiony autor, jednak ta książka jakoś mnie nie zachwyciła. Bardzo słaba pierwsza połowa - ciągłe powtórzenia opisów głównych bohaterów doskonale znanych już z poprzednich części, drętwe dialogi, pełni nieistotnych opisów, ogólnie nuda. Wszystko rekompensuje końcówka. Akcja wtedy mocno się rozkręca i to lubię :) Przeczytałam wszystkie książki tego autora i niestety tą oceniam najsłabiej (chociaż końcówka była super).
  • [awatar]
    neverka1984
    Okropność, nie da tego czytać. Obrzydliwe, wulgarne, makabryczne opisy. Po kilkunastu stronach uznałam, że szkoda czasu na taką odpychającą książkę.
Niepożądane pozycje
Brak pozycji
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo