Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Najnowsze recenzje
-
Książka fajna i mówiąca o tym co w życiu ważne .Trzeba spełniać swe marzenia i robić to co się kocha. Miłość jest silniejsza niż smierć . Życie jest krótkie więc czerpcie z niego garściami .
-
-
słaba i nudna .Nie polecam .Choć szczerze przyznam Czytałem już Bańki mydlane tej autorki i była naprawdę fajna . Jedno wiem napewno nie wszystkie poczytne autorki mają fajne książki wręcz odwrotnie . To jest tylko moje przemyślenie , ale coś w tym musi być.
-
Książka dla każdego. Wzrusza od samego początku mało tego nie można się od niej oderwać i wciąga aż do samego końca. Polecam całą serię.
-
Kolejna odsłona serii Manitou. Książka jest wciągająca trzyma w napięciu do końca. Polecam całą serię.