Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
203 204 205
...
286
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Przyznam, że po kilku pierwszych rozdziałach byłam rozczarowana i spodziewałam sie porażki autora. Jednak potem fabuła mnie wciągnęła, napięcie rosło, bohaterowie wzbudzili zainteresowanie. I dobre zakończenie.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Szybka, oryginalna, wciągająca książka, jak zwykle w tej serii miejscami nieco wulgarna, nieco brutalna, ale jak zawsze też na wysokim poziomie.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Przyznam, że na początku trudno było mi się wczuć w tę książkę. Po kilkudziesięciu stronach jednak wreszcie się "dostroiłam" i mnie wciągnęło - szybka, niepokojąca powieść, dreszczyk, zwroty akcji, nieco przerażające zagrożenia naszych czasów.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dość dobra książka. Miejscami może nieco powolna i traci się koncentrację, ale ogólnie specyficzna atmosfera (zarówno świata "zachodniego" tamtych czasów, jak i wyspy), nieco dreszczyku.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Na pewno nie jest to ambitna, wielka książka. Ale jak na letnią powieść na jedno popołudnie, w sam raz - lekka, szybka, nieco naiwna i głupiutka.
Ostatnio ocenione
1
...
219 220 221
...
259
  • Szwedzkie kalosze
    Mankell, Henning
  • Polne kwiaty
    Heaberlin, Julia
  • Dziennik Bridget Jones
    Fielding, Helen
  • Zaćmienie
    Ragnar, Jónasson
  • Triumf nasion
    Hanson, Thor
  • Szóste wymieranie
    Kolbert, Elizabeth
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo