Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
194 195 196
...
278
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Ogólnie czyta się dość dobrze, chociaż fabuła miejscami się nie klei, a zakończenie raczej rozczarowuje.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Mocna, niepokojąca książka z świetnej serii. Jak zawsze nieco zbyt dokładne opisy okrucieństw, dla mnie obrzydliwy wątek walk psów, bohaterka też wzbudza mieszane uczucia swoimi wyborami partnerów, ale mimo to czyta się jednym tchem.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Przyznam, że po kilku pierwszych rozdziałach byłam rozczarowana i spodziewałam sie porażki autora. Jednak potem fabuła mnie wciągnęła, napięcie rosło, bohaterowie wzbudzili zainteresowanie. I dobre zakończenie.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Szybka, oryginalna, wciągająca książka, jak zwykle w tej serii miejscami nieco wulgarna, nieco brutalna, ale jak zawsze też na wysokim poziomie.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Przyznam, że na początku trudno było mi się wczuć w tę książkę. Po kilkudziesięciu stronach jednak wreszcie się "dostroiłam" i mnie wciągnęło - szybka, niepokojąca powieść, dreszczyk, zwroty akcji, nieco przerażające zagrożenia naszych czasów.
Ostatnio ocenione
1
...
24 25 26
...
252
  • Dobre maniery a morderstwo
    Freeman, Dianne
  • PS. Dzięki za zbrodnie
    Griffiths, Elly
  • Lista sędziego
    Grisham, John
  • Bez słowa
    McQuaile, Kate
  • Zapomnij, jak się nazywam
    Monroe, J. S.
  • Cornelia
    Etcheves, Florencia
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo