Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
202 203 204
...
290
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Świetna książka, pełna napięcia, dreszczu, wężów. Udana główna bohaterka, nastrój, fabuła. Chyba najlepsza książka autorki.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Krótki zbiór historyjek/anegdotek dotyczących różnych zwierząt. Niektóre bajkowe fragmenty nie pasowały do całości, niektóre fakty raczej smutne, ale ogólnie czyta się szybko.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem udana książka, z sympatycznym psem, ciekawym głównym bohaterem i nie męczącą narracją.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Może nie jest to książka idealna i jak na mój gust bliżej końca robi się zbytnio sensacją kosztem thrillera, ale ogólnie czyta się szybko i łatwo.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem dobra, "inna" książka. Może nie tak śmieszna jak zapowiada opis na okładce, bardziej ironicza. Jednak czyta się dobrze i z zain­tere­sowa­niem­, bohaterowie są bardzo oryginalni, a jednak całkiem realistyczni. Mieszanka książki obyczajowej, dramatu, powieści szpiegowskiej, historii mafijnej i z lekka paranormalnej.
Ostatnio ocenione
1
...
24 25 26
...
262
  • Hitra
    Bjørk, Samuel
  • Nocny dyżur
    Cook, Robin
  • Przyczyna zgonu
    Cook, Robin
  • Oszustwo
    Smith, Zadie
  • Słońce o północy
    McCulloch, Amy
  • Dziwna Sally Diamond
    Nugent, Liz
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo