Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
217 218 219
...
291
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dość dobra książka. Czyta się szybko, z zain­tere­sowa­niem­. Tematyka może nie jest z definicji optymistyczna, jednak opisana jest w sposób bardzo poetycki i delikatny.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem udana książka. Czyta się bardzo szybko, trzymana w stylu Stephene Kinga.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Niestety dość słaba powieść, zwłaszcza że inne książki tej autorki czytałam z przyjemnością. Sposób prowadzenia narracji - najpierw zbrodnia, potem dużo póżniej pojawia się policjant - nie przekonuje. Ogólnie fabuła jest nudnawa, ciężko się wciągnąć.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Ogólnie dość ciekawa książka i oryginalny "skład" narracji - cofamy się w czasie dzień po dniu. Niestety bohaterowie są absolutnie antypatyczni i ciężko doszykiwać sie w sobie jakiejs empatii do nich lub zainteresowania ich losem.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dosyć ciekawa, wciągająca i na pewno oryginalna historia. Oryginalne tło historyczne, realistycznie opisana ślepa wiara, niepokojące opisy otoczenia.
Ostatnio ocenione
1
...
240 241 242
...
263
  • Rajska dolina
    Hermanson, Marie
  • Żona gubernatora
    Gimenez, Mark
  • Jak upolować faceta
    Evanovich, Janet
  • Saga Puszczy Białowieskiej
    Kossak, Simona
  • Czy to prawda, że...
    Drösser, Christoph
  • Sprawa zakochanej ciotki
    Gardner, Erle Stanley
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo