Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
233 234 235
...
285
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Świetna książka, którą czyta się jednym tchem. Oryginalny pomysł na fabułę, starannie i realistycznie zarysowane postacie, wciągające wątki. Polecam!
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dość dobra książka. Czyta się szybko, fabuła raczej wciąga, postacie dość wyraziste. Zakończenia można się niestety domyślić dość prędko, ale mimo wszystko raczej udana książka.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem dobra książka, wciągająca jako kryminał, jednocześnie osadzona w dość nietypowych dla nas realiach i okolicznościach. Oryginalne, realistyczne postacie. Ciekawe zakończenie. Niestety ilość i masowość zabijanych tam królików zbrzydziła mi Australię na zawsze.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dość ciekawa książka dla miłośników zwierząt. Czyta się przyjemnie, chociaż ja na pewno nie zdecydowałabym się na takie zwierzątko, zwłaszcza w domu.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Sensacja w stylu Lehane’a. Czyta się dość szybko, raczej z zain­tere­sowa­niem­, chociaż może rozczarowuje wrażenie, że nikt nie jest w tej książce tak naprawdę pozytywną postacią. Ale ogólnie dość dobra.
Ostatnio ocenione
1 2 3 4 5
...
258
  • Wszystkie barwy mroku
    Whitaker, Chris
  • Szpital Bellevue
    Cook, Robin
  • Prawy zabójca
    Nesser, Håkan
  • Mistrzyni szkła
    Chevalier, Tracy
  • Goście weselni
    Espach, Alison
  • Dziewczyna z pokoju 12
    Croft, Kathryn
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo