Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
149 150 151
...
278
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Na początku zapowiada się dość nudna tematyka, jednak na szczęście szybko fabuła się rozkręca i lektura robi się szybka i wciągająca. tylko czemu oczywiście ginie kot?
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem dobra ksiązka, pierwszych kilka stron może niejasnych, ale potem fabuła się rozkręca. Wciąga.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Czyta się bardzo szybko i dobrze, jest to sensacja, a nie thriller, może nieco niewiarygodna fabuła, ale łatwa lektura.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem dobra ksiązka, chociaż nie jest to zbyt lekka lektura i wymaga czasu i skupienia. Zakończenie może nie jest aż tak zaskakujące, ale czyta się dość dobrze.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem dobra książka, świetnie się czyta, wciąga. Może nie jest to thriller w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale ciekawa lektura.
Ostatnio ocenione
1
...
209 210 211
...
252
  • Kości zaginionych
    Reichs, Kathy
  • Uścisk nieboszczyka
    James, Peter
  • Czekając na śmierć
    James, Peter
  • Gdzie się podziały dziewczęta?
    Lehtolainen, Leena
  • Cienie sławy
    Coulter, Catherine
  • Chłopiec, który zaginął
    Mishani, Dror A.
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo