Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
256 257 258
...
290
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Bardzo dobra książka, z ujmującą atmosferą, ciekawymi bohaterami, interesującymi zagadkami. Czyta się z przyjemnością i lekką nostalgią za starą angielską wsią. Polecam.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Świetnie napisana powieść. Wciąga od pierwszej strony. Główna bohaterka jest przedstawiona w sposób bardzo wyrazisty, jej śledztwo jest opisane tak sprawnie, że trudno się oderwać. Polecam!
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Bardzo wciągająca, poruszająca, realistycznie i szczegółowa opisana historia z czasów Drugiej Wojny Światowej. Świetnie opisani bohaterowie o bardzo różnych cechach i charakterach. Nic nie jest czarne lub białe. Przez całą lekturę towarzyszy napięcie, nie można się oderwać. Polecam!
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Bardzo dobra, żeby nie powiedzieć świetna powieść. Ogólnie autor przypomina mi trochę Mankella. Pisze w sposób bardzo przystępny, czyta się szybko i z wielkim zain­tere­sowa­niem­, chociaż zbrodnie wspomniane w książce są okrutne, w powieści brak krwistych opisów i wulgaryzmów, bo najważniejsza jest zagadka. Bohaterowie są bardzo realistyczni. Polecam!
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Ostatnia część historii o Księciu Setnie. Tak jak w poprzednich - sporo magii, zwrotów akcji, duża rola zwierzaków i kobiet. Dla fanów serii.
Ostatnio ocenione
1
...
256 257 258
...
262
  • Wir
    Granhus, Frode
  • Lekcje z pingwinem
    Michell, Tom
  • Wilk
    Hayder, Mo
  • Czochrałem antarktycznego słonia i inne opowieści o zwierzołkach
    Golachowski, Mikołaj
  • Wioska morderców
    Herrmann, Elisabeth
  • Morderstwa nad Shadow Creek
    Fielding, Joy
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo