Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
231 232 233
...
291
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Początek całkiem dobry, czyta się szybko i z zain­tere­sowa­niem­. Niestety rozwiązanie jest baaardzo rozczarowujące i nieprzekonujące. A szkoda.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    W miarę dobra książka, chociaż przez niemal 300 strn czyta się raczej jako obyczajówkę. Jest coś drażniącego we wszystkich bohaterach, ogólnie zakończenie rozczarowuje.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    W miarę dobra ksiązka, miejscami zabawna. Chociaż na pewno dużo zmarnowanego potencjału, można było ten pomysł przekształcić w jeszcze zabawniejszą powieść. Ostatnie kilkadziesiąt stron trudniejsze do przebrnięta, wydaje mi się ze walka z ISIS nie była słusznym wyborem wątku.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Pierwsze pół książki bardzo dobre, czyta się szybko i z zain­tere­sowa­niem­. Potem jednak akcja siada, coś zaczyna drażnić, ciężko utrzymać zainteresowanie do końca.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    W miarę dobra książka, czyta się szybko, chociaż bardzo trudno ją sklasyfikować jako gatunek.
Ostatnio ocenione
1
...
42 43 44
...
263
  • Dla jej dobra
    Wiseman, Ellen Marie
  • Perfect day
    Hausmann, Romy
  • Zastępy świadków
    Sayers, Dorothy L.
  • Pomocna łapa
    Rosenfelt, David
  • Świąteczna mordercza gra
    Benedict, Alexandra
  • Po tamtej nocy
    Slaughter, Karin
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo