Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
214 215 216
...
278
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem dobra książka, chociaż fabuła filmu na jej podstawie nieco się różni od pierwowzoru. Bardzo przekonująca atmosfera, ciekawe okoliczności, napięcie do ostatniej strony.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem dobra książka z kilkoma ciekawymi historiami. Chociaż autorzy są kontrowersyjni i raczej nikt nie wierzy w prawdziwość przedstawionych tu opowieści, czyta się całkiem dobrze i szybko.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dobra, trzymająca w napięciu książka z ciekawymi postaciami.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Beznadziejna książka, z beznadziejną fabułą i beznadziejną narracją. Odnośniki do Europy Wschodniej są typowo "zachodnie" czyli obraźliwe, historia jest nudna, niesmaczna, nierealisyczna. Okropne.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    W miarę ciekawa książka, chociaż kwestie rodzinne są zapożyczone od Janet Evanovich, a fabuła jest dość dziwną mieszanką kryminału i opowieści o zdrowiu psychicznym. Książka nieco za długa.
Ostatnio ocenione
1
...
5 6 7
...
252
  • Zarzut
    Cavanagh, Steve
  • Nie bój się
    Gardner, Lisa
  • Stowarzyszenie leworęcznych
    Nesser, Håkan
  • Niezwykła wędrówka Harolda Fry
    Joyce, Rachel
  • Zagadka West Heart
    McDorman, Dann
  • Dobra dziewczyna, zła dziewczyna
    Robotham, Michael
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo