Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
270 271 272
...
278
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Fabuła niewątpliwie inspirowania książkami Patricii Highsmith – małżeństwo z problemami, zdrada, plan morderstwa omawiany z nieznajomym. Ciekawe zwroty akcji, jednak pod koniec fabuła staje się nieco zbyt zagmatwana, a motywy kryjące się za cala historia nie do końca przekonują.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Wszystkie książki tego autora czyta się szybko i lekko, fabuła wciąga, postacie są ciekawe i zapadają w pamięć. Jak każda powieść z tej serii - ta również zawiera elementy nadnaturalne.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Jak wszystkie książki tego autora, tę też czyta się sprawnie i lekko. Fabuła wciąga. Ksiązka zawiera elementy nadnaturalne.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Czysta się całkiem sprawnie, fabuła wciąga. Warto jednak uprzedzić, że książka zawiera elementy paranormalne, więc nie jest to z pewnością klasyczny kryminał.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Jak wszystkie książki tego autora, czyta się naprawdę szybko i lekko. Fabuła wciąga, postacie są interesujące. Tak jak inne powieści z tej serii, także ta zawiera elementy nadnaturalne.
Ostatnio ocenione
1
...
57 58 59
...
252
  • Kiedy będziemy deszczem
    Eijkelenborg, Dominika van
  • Zrozumieć Amelię
    McCreight, Kimberly
  • Rok wśród pingwinów
    McCrae, Lindsay
  • Tygrysie serce
    Zgrabczyńska, Ewa
  • Półmorderca
    Nesser, Håkan
  • Zabójcza sieć
    Omer, Mike
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo