Gliniarz

Autorzy:
Marcin Ciszewski
Krzysztof Liedel
Wydawcy:
Wydawnictwo Warbook (2018)
Legimi (2018)
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2012-2013)
Wydawnictwo Ender Sławomir Brudny
Wydane w seriach:
Litera Nova
Znak Litera Nova
War Book
Autotagi:
biografie
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.4 (10 głosów)

- Wszyscy biorą po dwa magazynki. I każdy ma mieć na sobie kamizelkę. - Szefie, jak to Ruscy, to mają kałachy, a na kałacha żadna kamizelka nie pomoże. Wyjrzałem ostrożnie. W głębi uliczki ukazał się terenowy mercedes z przyciemnionymi szybami. Powoli zmierzał ku parkingowi. Jak na komendę wyjęliśmy broń. Trzask przeładowania rozbrzmiał ostro w ciszy bezludnej klatki schodowej. Kątem oka dostrzegłem ruch, po czym usłyszałem huk wystrzału, a pół sekundy później odgłos odłupywanego przez kulę tynku i dźwięk rykoszetu. Krzysztof Liedel zawsze marzył o tym, żeby łapać bandytów. Kiedyś robił to jako policjant, a dziś jako ekspert do spraw zwalczania terroryzmu, który odpowiadał między innymi za bezpieczeństwo Euro 2012. Marcin Ciszewski - autor bestsellerów www.ru2012.pl Upał - odkrył zaś, że losy Liedla to materiał na książkę, jakiej jeszcze nie było. Tylko tu spotkacie prawdziwych twardzieli, którzy nie wahali się ruszyć w pogoń za rosyjskimi mafiosami wysłużonym polonezem i z wiecznie zacinającym się służbowym pistoletem P-64 w garści. Od pościgów policyjnymi polonezami i walki z mafią do ośrodków szkoleniowych CIA i miejsc, które zaatakowała Al-Kaida - oto historia GLINIARZA.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo