Nie mam więcej pytań

Tytuł oryginalny:
No further questions
Autor:
Gillian McAllister
Tłumacz:
Tomasz Wilusz
Wydawcy:
Prószyński i Spółka - Prószyński Media (2019)
NASBI (2019)
Legimi (2019)
Wydane w seriach:
Duże Litery
Duże Litery - Prószyński i S-ka
ISBN:
978-83-8169-129-1, 978-83-8169-772-9
978-83-8169-783-5
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
3.5 (10 głosów)

Policja oskarżyła ją o zbrodnię.Ona przekonuje, że jest niewinna.Jest twoją siostrą.Kochałaś ją.Ufałaś jej.Mówią jednak, że zabiła twoje dziecko.Komu uwierzysz?Oryginalny, piekielnie pomysłowy thriller, który po przeczytaniu na zawsze zostaje w pamięci. Nie będziecie w stanie ani na chwilę przestać śledzić procesu sądowego, który zdecyduje o losie dwóch sióstr.Porywa, skłania do myślenia, zachwyca. Pochłonęłam ją błyskawicznie.B. A. Paris, autorka bestsellera "Za zamkniętymi drzwiami"Jeden z najlepszych dramatów sądowych, jakie kiedykolwiek czytałam - trzyma w napięciu do samego końca.Cara Hunter, autorka bestsellera "Kto porwał Daisy Mason?"Przeczytałam ją jednym tchem. Świetnie napisana, idealnie łączy dramat sądowy z dramatem rodzinnym. Zachwyciła mnie każda strona, każda postać, każdy zwrot akcji.Lisa Jewell, autorka bestsellera "Kiedy ciebie nie ma"Wciągająca, inteligentna, pełna zwrotów akcji. Najlepsza jak dotąd książka McAllister."Sun"Perfekcyjnie skonstruowany dramat sądowy i emocjonalny rollercoaster w jednym."Grazia"Wyjątkowy, emocjonujący, chwytający za serce thriller, tak frapująco skonstruowany, że nie masz innego wyboru, jak tylko przewracać kolejne strony."Heat"Poruszający dramat sądowy, obfity w wiarygodne szczegóły, wprawnie dozujący napięcie."Mail Online"Pasjonująca historia z gatunku "zabiła czy nie". Trzyma w nieustającym napięciu, a zarazem odmalowuje ciepły i wnikliwy obraz macierzyństwa i siostrzanych relacji, co wynosi ją ponad poziom konwencjonalnych thrillerów psychologicznych."Sunday Times Crime Club"Miejcie się na baczności - od tego thrillera nie sposób się oderwać. Wciągająca książka, która nie zawiedzie żadnego czytelnika."Take a Break"Gillian McAllister pisze, odkąd sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham, gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść "Wszystko oprócz prawdy" znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów "Sunday Timesa".

Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo