Kobieca moc

Inne tytuły:
aktywuj 10 mocy w Tobie
wolność, współpraca, obfitość
Autor:
Agnieszka Przybysz
Wydawca:
Nowa Proza (2018)
ISBN:
978-83-7534-043-3
Autotagi:
druk
książki
poradniki
Więcej informacji...

Mam nadzieję, że tak, jak ja, jesteście silnymi, pewnymi siebie kobietami. Wiem, że nie każda z nas, zawsze potrafi znaleźć w sobie tyle siły do walki z codziennymi, dotykającymi nas przecież wciąż problemami i życiowymi obciążeniami, z pomocą przychodzą nam zatem także pozycje książkowe, takie jak dzisiejsza bohaterka. Kobieca Moc, autorstwa Agnieszki Przybysz, otwiera umysł i zachęca do zmian, a to jest chyba najważniejszy aspekt w tak zwanej, ogólnie pojętej literaturze motywującej, jakże popularnej obecnie na rynku. Nie przepadam za bardzo za słowem coaching, tak bardzo dziś nadużywanym, lecz jest ono chyba jednym z najlepszych określeń tego, jak działa autorka Kobiecej Mocy na czytelnika. Jestem bowiem zdania, iż jeśli czyjeś słowo, pisane, tudzież mówione, pomaga nam, obojętnie w jakim aspekcie, jest dobrem, które należy jak najczęściej w życiu brać i czerpać z niego jak najwięcej.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo