Nawrócona wiedźma

Autorzy:
Patrycja Hurlak
Mateusz Czubak
Lektor:
Adam Krylik
Wydawcy:
Wydawnictwo Unitas (2013-2020)
Wydawnictwo Diecezji Siedleckiej Unitas (2013-2018)
Wydawnictwo Diecezji Siedleckiej (2015)
Wydawnictwi Diecezji (2013)
Wydane w seriach:
Unitas
ISBN:
978-83-61071-37-2, 978-83-61071-80-8
83-61071-37-2, 978-83-1071-37-2
Autotagi:
druk
książki
sprawozdania
5.0 (2 głosy)

Kiedy rok temu Patrycja pokrótce opowiedziała mi o swoich niezwykłych przeżyciach, gorąco zachęcałam ją do tego, żeby spróbowała przelać je na papier w postaci scenariusza filmowego. Zamiast scenariusza, dostajemy do ręki, póki co, niezwykły wywiad, świadectwo religijnego nawrócenia. Książkę przeczytałam z dużym zainteresowaniem, paradoksalnie tym większym, że sama jestem odległa od spraw wiary, a nawet, co jest rzadkością w moim pokoleniu, nie jestem ochrzczona. Ale opowieść Patrycji Hurlak, choć jest przez to dla mnie niejako egzotyczna, zrobiła na mnie duże wrażenie. Przede wszystkim Patrycja jest w niej szczera w przyznaniu się do tego, co w swoim życiu uznaje za złe, jak i w opisie trudnej drogi, na końcu której jest ona dzisiejsza, głęboko wierząca i żyjąca w zgodzie z wyznawaną wiarą i jej zasadami. Rzadko kogo stać na tak szczere opowiedzenie o sobie, o sprawach tak intymnych i trudnych. [Ilona Łepkowska, producent i scenarzystka filmowa i telewizyjna.]
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo