Pozytywna dyscyplina dla przedszkolaków:

dzieci 3- 6 lat

Tytuł oryginalny:
Positive discipline for preschoolers
for their early years - raising children who are responsible, respectful, and resourceful,
Autorzy:
Jane Nelsen
Cheryl L. Erwin
Roslyn Duffy
Ilustracje:
Beata Kostuch-Wiśniewska
Tłumaczenie:
Anna Czechowska
Aleksandra Szuba
Wydawca:
Wydawnictwo Pozytywna Dyscyplina J. R. Baranowscy (2018)
ISBN:
978-83-950352-0-3
Autotagi:
druk
książki
poradniki

Przez ostatnie 35 lat miliony rodziców zaufało zdroworozsądkowemu podejściu Pozytywnej Dyscypliny. Bez względu na to, jak bardzo kochasz swojego szkraba, zdarzą Ci się chwile frustracji, gniewu a nawet całkowitej bezradności. Będziesz myślał: Dlaczego mój czterolatek kłamie mi w żywe oczy? Dlaczego moja trzylatka w ogóle mnie nie słucha? Jaką karę powinnam dać mojemu przedszkolakowi, gdy ignoruje moje polecenie i prośby? W ogóle karę?! Ta książka skupia się tylko i wyłącznie na wyzwaniach związanych z wychowaniem przedszkolaków, omawia typowe problemy i przykładowe rozwiązania. Dostarcza opisów prawdziwych sytuacji i zastosowanych narzędzi Pozytywnej Dyscypliny. Książka bierze pod uwagę rozwój społeczny, emocjonalny i poznawczy dzieci. Pomaga przewidzieć trudności związane z etapami rozwojowymi, aby lepiej i skuteczniej sobie z nimi radzić.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo