Czwarty trymestr ciąży:

jak dbać o siebie po porodzie

Tytuł oryginalny:
Fourth trimester
a postpartum guide to healing your body,
Autor:
Kimberly Ann Johnson
Tłumacz:
Anna Sitko
Wydawca:
Virgo Dorota Więckowska-Granicka (2019)
ISBN:
978-83-65400-20-8
Autotagi:
druk
książki
poradniki
Źródło opisu: Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie - Katalog zbiorów

W książce znajdziesz m.in. informacje: • Jak przygotować ciało do porodu i połogu. • Proste praktyki i środki domowe, które ułatwią gojenie i przywrócą witalność. • Jak wzmocnić relacje i wrócić do życia seksualnego po porodzie. • Jak bezpiecznie wykonywać ćwiczenia poporodowe. • Wygodne noszenie dziecka. • Jak się odnaleźć w złożonych i często sprzecznych emocjach, które pojawiają się po porodzie. „Czwarty trymestr to okres trzech miesięcy po narodzeniu dziecka. Wszyscy wiedzą, że we wszystkich trymestrach ciąży ciało kobiety zmienia się w gwałtowny i znaczący. Większość kobiet nie zdaje sobie jednak sprawy, że te trzy miesiące po narodzinach dziecka są tak samo ważne. Droga kobieto! Potrzebujesz tyle samo, jeśli nie więcej, uwagi i troski, jak wtedy, gdy w twym łonie wciąż znajdowało się dziecko. Ja do porodu przygotowałam się perfekcyjnie, ale w ogóle nie spodziewałam się tego, co czekało mnie potem. Nie zdawałam sobie sprawy, że będę potrzebować czegoś więcej niż moich piersi i kilku par piżam… Jeżeli do swoich wyjątkowych potrzeb czwartego trymestru podejdziesz z szacunkiem, znajdziesz się na prostej drodze prowadzącej do pełni zdrowia”. – Autorka
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo