Mam 2 lata

Tytuł oryginalny:
J'ai 2 ans
Inne tytuły:
Mam dwa lata
Adaptacja:
Emmanuelle Caussé
Tłumacz:
Michał Goreń
Wydawcy:
Wydawnictwo Olesiejuk (2021)
Dressler Dublin
Wydane w seriach:
Historyjki w Sam Raz dla Mnie
Autotagi:
druk
książki
opowiadania
proza
zbiory opowiadań
Więcej informacji...

Miki szykuje dla Pluta niespodziankę. Siostrzeńcy zabierają psa na spacer, a wszyscy pozostali – Goofy, Minnie, Donald i Daisy – budują… Jesteście ciekawi – co takiego? Zajrzyjcie do książeczki "Mam 2 lata". Posłuchajcie opowieści o tym, jak mały lew Simba wykazał się wielką odwagą i uratował przyjaciółkę, a także wzruszającą historię drewnianego pajacyka o imieniu Pinokio, który musiał bardzo się starać, żeby stać się prawdziwym dzieckiem, ale rzadko mówił prawdę, a wtedy… Przekonajcie się, co się działo, kiedy kłamał i jakie spotkały go przygody. Poznacie nowego przyjaciela króliczka Tupcia. Jego przygoda uczy się, że przyjaźń potrzebuje czasu, żeby wykiełkować. Wybierzecie się z Kaczorem Donaldem na poszukiwanie świątecznej choinki. Tylko uważajcie, żeby nikt w nim nie mieszkał, bo odwiedzą was – jak Donalda i Pluta – niezapowiedziani i niesforni goście. Możecie wziąć przykład z Maleństwa i poszukać różnych zastosowań dla… patyka. Ten kawałek drewna tylko zwyczajnie wygląda, a tak można nim robić mnóstwo rzeczy!
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo