Miej umiar:

52 kroki do życia po swojemu

Autor:
Natalia Knopek
Wydawca:
Wydawnictwo Pascal (2017-2018)
ISBN:
978-83-8103-093-9, 978-83-8103-206-3
Autotagi:
druk
książki
podręczniki
poradniki

"Mam na imię Natalia. Bloguję i jestem nauczycielem jogi. Lubię ładnie mieszkać i dobrze wyglądać. Zawsze wszystko robię po swojemu. Po co ci moja książka? Żeby żyć po swojemu. Znaleźć równowagę między pracą a odpoczynkiem, mądrze zorganizować swój czas i przestrzeń. Zadbać o relacje i własne szczęście. Jak to osiągnąć? Podejmij ze mną maraton minimalisty! 52 kroki w 52 tygodnie! Reguły są proste - każdy krok to jeden tydzień i jedna drobna zmiana na lepsze. To jeden nowy nawyk do oswojenia. Ucz się bycia ze sobą, by umieć być z kimś. Świadomie upraszczaj. Porządkuj przestrzeń. Pozwól sobie na niedoskonałość. Bądź czasem offline. Postaw na minimalizm w pielęgnacji i w szafie. Wybierz mądre zwyczaje i stopniowo wprowadzaj je do swojego życia. Przekonaj się, jaka siła drzemie w pozytywnych nawykach. Dzięki nim osiągniesz więcej i znajdziesz czas na nowe przyjemności i pasje." [opis z okładki]
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo