Moje serce w dwóch światach

Tytuł oryginalny:
Still me
Autor:
Jojo Moyes
Tłumaczenie:
Nina Dzierżawska
Agnieszka Myśliwy
Lektor:
Katarzyna Puchalska
Wydawcy:
Jednym Słowem - Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2022)
Między Słowami - Znak (2018-2022)
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix (2021)
Między Słowami - Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2018)
Wydane w seriach:
Lou Clark
Zanim się pojawiłeś
Czytak Larix
ISBN:
978-83-240-4788-8, 978-83-240-7054-1
978-83-240-8558-3, 78-83-240-4788-8
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
powieści
proza
4.5 (27 głosów)

Kolejna osłona przygód Luizy Clark, której losy znane nam są od dwóch powieści Jojo Moyes. Moje serce w dwóch światach, to kolejny przykład, że życie może nas zaskoczyć w nieprzewidzianym przez nas momencie. Wydawałoby się w życiu Luizy Clark wszystko w końcu jest na właściwym miejscu. Zaczyna pracę w Nowym Yorku - mieście, gdzie wszystko jest możliwe, ma wspaniałego chłopaka, który jest ratownikiem medycznym. Jedyną przeszkodą dla tego świeżego związku jest ocean, który dzieli zakochanych w sobie ludzi po wielu przejściach, Sam mieszka i pracuje w Londynie. Los jednak kolejny już raz kompletnie zaskakuje naszą bohaterkę, stawa na jej drodze kogoś, kto znów odmieni jej życie. MOJE SERCE W DWÓCH ŚWIATACH - GŁÓWNA BOHATERKA KOLEJNY RAZ MUSI DOKONAĆ TRUDNEGO WYBORU - Jojo Moyes to autorka bestselleru Zanim się pojawiłeś, który pokochały kobiety na całym świecie. - Fanatyczna okazja, aby na powrót zanurzyć się w świecie bohaterów tak dobrze nam znanych. - Wciągająca i dowcipna, trzymająca w napięciu i niepozwalająca na odłożenie powieści o ludziach z krwi i kości.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo