Jak być ogierem do końca życia

Autor:
Hanna Bakuła
Lektor:
Beata Rybotycka
Wydawca:
Edipresse Polska (2015-2016)
Wydane w seriach:
Książki - Edipresse
Książki
ISBN:
978-83-7945-069-5, 978-83-7945-241-5
978-83-7943-069-5
Autotagi:
audiobooki
CD
książki
MP3

Hanna Bakuła z właściwym sobie humorem i korzystając ze swojego bogatego życiowego doświadczenia, zafundowała czytelnikom podręczny atlas mężczyzn. Niniejsza książka, poświęcona Ogierom, w której autorka wprowadza wiele ciekawych klasyfikacji i typologii, ukazuje jej "uwielbienie" dla mężczyzn. Więcej radości książka sprawi zapewne czytelniczkom, które miały do czynienia z różnymi typami mężczyzn i odnajdą w niej swoich partnerów. Dla mężczyzn może stanowić źródło refleksji nad ich miejscem na erotycznej mapie Hanny Bakuły, o ile nie potrktują tej książki dosłownnie, bo grozi to załamaniem nerwowym. Dostaje się tu bowiem po równo zarówno mężcyznom starym i młodym, biednym i bogatym. [prof. dr hab. Zbigniew Izdebski] Wydaje mi się, że ta książka jest potrzebna laskom w różnym wieku jako segregator emocji. Wiem, że każdy ma swój rozum i musi się poparzyć, tylko czy na pewno? Ja jestem poparzona, ale minimalnie, w miejscach niewidocznych. I sama ponoszę za to winę. Ale to dawne ślady. Moje bezkresne doświadczenie życiowe leży odłogiem, dlatego udostępniam je w poradnikach, żeby popasły się na nim skołowane koleżanki. Jestem doświadczoną hodowczynią ogierów, acz jakiekolwiek podobieństwo do moich męskich przyjaciół jest przypadkowe. Uważam, że wyglądają młodo i PESEL się ich nie ima, więc piszę z wyobraźni. [Hanna Bakuła]
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo