Bez końca

Tytuł oryginalny:
Fixed forever
Autor:
Laurelin Paige
Tłumaczenie:
Sylwia Chojnacka
Monika Pianowska
Wydawcy:
Wydawnictwo Kobiece Łukasz Kierus (2019)
Wydawnictwo Illuminatio (2019)
Wydawnictwo Kobiece - Illuminatio Łukasz Kierus (2019)
Wydane w seriach:
Uwikłani
ISBN:
978-83-65170-17-0, 978-83-66338-88-3
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
3.0 (2 głosy)

Druga część najbardziej sensualnej trylogii erotycznej przez wielu określanej jako lepszej od "Greya"! W życiu pięknej Alayny Withers i diabelnie przystojnego Hudsona Pierce’a pojawi się ktoś jeszcze… Czy ich związek przetrwa próbę? "Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza, że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz, to nie mamy szans…". Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w związki, przez które popadała w chorobliwe obsesje. Teraz jednak, kiedy swe serce otworzył przed nią zabójczo przystojny miliarder Hudson Pierce, czuje ogromną determinację, aby zniszczyć wszelkie przeszkody stojące na drodze ku ich szczęściu i wreszcie stworzyć stabilny związek oparty na głębokim uczuciu. Problem jednak polega na tym, że nie tylko Hudson skrywa mroczne tajemnice. Przeszłość powoli zaczyna wciągać tych obojga w skomplikowaną sieć nieporozumień, które w końcu doprowadzą do zburzenia długo budowanego zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Alayna w desperacji zwróci się o pomoc do Celii - kobiety, która kiedyś sporo namieszała w życiu Hudsona - nie wiedząc jednak, jakie będą tego konsekwencje… To pierwszy związek, w którym Alaynie uda się uporać z własnymi problemami. Wszystko jednak wskazuje na to, że o serce Hudsona zawalczy ktoś jeszcze…
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo