Złap mnie, jeśli potrafisz

Tytuł oryginalny:
Catch me if you can
Autorzy:
Frank W. Abagnale
Stan Redding
Tłumacz:
Wojciech Szypuła
Lektor:
Adrian Perdjon
Wydawcy:
Legimi (2016)
Wydawnictwo Amber (2003-2016)
Qes Agency (2007)
Świat Książki (2003)
Wydane w seriach:
Srebrna Seria
Srebrna Seria (Amber)
Autotagi:
audiobooki
CD
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...

"Ukradłem każdego centa i przepuściłem wszystko na eleganckie ciuchy, komfortowe chaty, superpanienki i zabawę. Imprezowałem we wszystkich europejskich stolicach, opalałem się na wszystkich najsłynniejszych plażach świata". Frank W. Abagnale Frank W. Abagnale, znany też jako Frank Williams, Robert Conrad, Frank Adams i Robert Monjo, był jednym z najbardziej bezczelnych i pomysłowych oszustów i fałszerzy w historii. Podczas krótkiej, lecz efektownej "kariery" siedział za sterami pasażerskiego odrzutowca w przebraniu pilota, udawał lekarza w szpitalu, wykonywał zawód adwokata, nie mając żadnych uprawnień, wykładał na uniwersytecie jako profesor socjologii i posługując się fałszywymi czekami, zgarnął ponad dwa i pół miliona dolarów (dziś byłoby to trzydzieści milionów!). Wszystko to osiągnął, zanim skończył dwadzieścia jeden lat. Znany policji dwudziestu sześciu krajów i pięćdziesięciu stanów USA, Abagnale wiódł wygodne, wystawne życie - do czasu, gdy dosięgła go sprawiedliwość - teraz zaś uznawany jest za wybitnego eksperta od przestępstw finansowych. [lubimyczytac.pl]
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo