Zabili mnie we wtorek

Autor:
Piotr Wereśniak
Wydawcy:
Otwarte (20078)
Wydawnictwo Otwarte (2007-2010)
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
5.0 (2 głosy)

Zabili mnie we wtorek to świetna powieść sensacyjna znanego scenarzysty i reżysera, współtwórcy kinowych i telewizyjnych hitów: Kiler, To ja, złodziej, Zakochani, Kryminalni, M jak miłość czy Na dobre i na złe. "Bankier” jest bardzo bogatym i bardzo tajemniczym mężczyzną. Próbowano go zabić. Dlaczego? Nawet on może się tego tylko domyślać. Przeżył dzięki dziewczynie, którą kiedyś kochał. Teraz razem z nasłanym na niego płatnym zabójcą próbuje dowiedzieć się, kto chciał go zabić, i odpłacić zleceniodawcom. Ale dawna miłość okazuje się ważniejsza niż własne bezpieczeństwo, przekręty, mafie i tajne służby... Amerykanie mają swoich Cobenów i Brownów. Mają swoje CIA, FBI, JFK i Bóg jeden wie co jeszcze. A my? WSI, "układ” i grupę zawsze trzymającą władzę lub czasopisma. Aha! I mamy jeszcze Piotra Wereśniaka! Ta książka ma wszystko, co jest potrzebne dobrej powieści sensacyjnej - wciągającą fabułę, bohaterów, których los nas porusza, napięcie. A do tego akcja osadzona jest w polskiej rzeczywistości, jak najbardziej współczesnej.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo