Florka:

listy do babci

Autor:
Roksana Jędrzejewska-Wróbel
Ilustracje:
Jona Jung
Joanna Jung
Wydawcy:
Wydawnictwo Bajka (2015-2016)
Wydawnictwo Literatura (2008-2010)
Autotagi:
druk
książki
opowiadania
proza
zbiory opowiadań
Więcej informacji...

Sympatyczne, żywe, z wdziękiem! - każda babcia lubiłaby dostawać takie listy. (Małgorzata Musierowicz) Bardzo lubię panią Roksanę i zaręczam wam, że się z Nią fenomenalnie jeździ pociągiem. Lubię też Florkę i jej liściki, a najbardziej rymowane całuski na zakończenie. Gdy skończę czytać o Florce, zawsze przez kilka dni powtarzam "Całuski Roksany" albo próbuję układać podobne, i w końcu już nie wiem, które są Roksany, a które moje: całuski spod brzózki, całuski pieguski, całuski odsmaż kluski itp. Z tego wynika, że autorka, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, ma na mnie gigantyczny wpływ. (Joanna Papuzińska - babcia Mateusza, Bronka i Emilki) Bardzo chciałabym dostawać takie piękne listy, jakie pisze Florka do swojej Babci-Chrapci. Cudownie jest czytać o jej niezwykłych przygodach i wraz z nią cieszyć się i poznawać nowych przyjaciół, i nowy, "wielki świat". (Teresa Lipowska-Zaliwska - babcia Szymcia, aktorka, ambasadorka kampanii Cała Polska czyta dzieciom)
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo