Przybrana córka

Tytuł oryginalny:
Stepchild
Autor:
Nicole Trope
Tłumacz:
Klaudia Wyrwińska
Wydawcy:
Wydawnictwo Filia (2022-2023)
Legimi (2022)
Wydane w seriach:
Mroczna Strona
Filia Mroczna Strona
ISBN:
978-83-8280-264-1, 978-83-8280-382-2
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
rodzina
4.7 (3 głosy)

Trzyletnia Millie Everleigh znika w rześki zimowy dzień i nic nie jest takie, jak się wydaje…Takiego telefonu boi się każda matka.Wsiadam do samochodu po zakupach w sklepie spożywczym. Gdy uruchamiam silnik, dzwoni telefon. To Shelby, moja pasierbica, która zajmuje się moją trzyletnią córeczką, Millie.– Poszłam na górę tylko na chwilę – mówi w przerwie między szlochami. – Zniknęła.Pędzę do domu, gdzie okazuje się, że moja niebieskooka dziewczynka zniknęła, a serce wyrywa mi się z piersi.Gdy przyjeżdża policja, historia Shelby zaczyna tracić sens.Co ukrywa? Potem dostaję wiadomość o treści „Twój mąż nie jest tym, za kogo go masz”. Czy mnie okłamuje? Nagle członkowie rodziny stają się dla mnie obcymi ludźmi. Każdy skrywa jakiś sekret – nawet ja.Nikt nie wie, dlaczego wyjście do sklepu zajęło mi tak długo, i jak bardzo zżera mnie z tego powodu poczucie winy…Gdy już prawda wyjdzie na jaw, a nasze kłamstwa zostaną ujawnione, czy będzie za późno na ocalenie mojego maleństwa?

TRZYMAJĄCY W NAPIĘCIU THRILLER PSYCHOLOGICZNY O RODZINNYCH SEKRETACH, SZOKUJĄCEJ PRZESZŁOŚCI I KŁAMSTWACH, KTÓRE SOBIE WMAWIAMY, ŻEBY PRZETRWAĆ.

Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo