Kochaj mnie, mamo

Tytuł oryginalny:
Skin deep
Autor:
Casey Watson
Tłumacz:
Agnieszka Zajda
Lektor:
Bożena Furczyk
Wydawcy:
Wydawnictwo Amber (2013-2021)
Wydawnictwo Edipresse Polska (2018)
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix im. Henryka Ruszczyca (2007-2018)
Legimi (2016)
Autotagi:
audiobooki
druk
epika
książki
literatura faktu, eseje, publicystyka
Więcej informacji...

To dziecko zostało skrzywdzone zanim się urodziło, a tak bardzo pragnęło kochać i być kochane… Mamusiu, czy jestem brzydka? – zapytała ośmioletnia Flip, jak tylko trafiła do domu Casey Watson, zawsze gotowej pomóc każdemu dziecku. Nawet takiemu, któremu nikt już nie chce dać szansy… Flip pytała o to niemal każdą kobietę, którą spotkała. I każdą nazywała mamusią. Bo chciała mieć matkę. Jej własna była alkoholiczką i właśnie z tego powodu dziecko urodziło się z FAS – alkoholowym syndromem płodowym. Flip wiedziała, że różni się od innych dzieci. Była straszliwie zaniedbana i bardzo pragnęła, żeby ktoś ją kochał... Casey Watson ze swoją rodziną otoczyli dziewczynkę serdecznością i ciepłem. Ale wtedy – w jej życiu znowu pojawiła się biologiczna matka... Książki Casey Watson trzymają w napięciu niczym mocne kryminały, są przerażające (bo prawdziwe) i przejmujące, ale pełne ciepła, dobra i miłości. I zawsze niosą nadzieję.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo