Mój wujek Mundek krasnal ogrodowy

Tytuł oryginalny:
My uncle gus the garden gnome
Autor:
Jackie French
Tłumacz:
Małgorzata Fabianowska
Ilustracje:
Stephen Michael King
Lektor:
Andrzej Hausner
Wydawcy:
Biblioteka Akustyczna (2016-2017)
Wilga - Grupa Wydawnicza Foksal (2016-2017)
Wydane w seriach:
Zwariowane rodzinki
Wacky families
Zwariowane rodzinki - Jackie French
ISBN:
978-83-272-4632-5, 978-83-280-3107-4
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
CD
druk
MP3
opowiadania
proza
zbiory opowiadań
5.0

Nie ma w przyrodzie takiego zjawiska jak normalna rodzina, ale niektóre rodziny są bardziej zwariowane niż inne... Tomek ma fajną, szczęśliwą rodzinkę. Jego tata jest Naczelnym Strachem, a mama asystentką Wróżki Zębuszki. Chłopiec uwielbia swoją przyjaciółkę Fra, włochatego Moga i wujka Mundka, bo przy nim wszystko staje się proste i dobrze się układa. Wkrótce Tomek przekonuje się, jakim fatalnym błędem jest odrzucenie zaproszenia na bal od córki Najpotężniejszej Wiedźmy w Mieście. Porcja zmutowanego spaghetti i jazda na latającym dywanie w kanale ściekowym stawiają na głowie spokojny świat Tomka. Szaloną sytuację może uratować jedynie skromny wujek Mundek. Zwariowane talenty Jackie French i Stephena Michaela Kinga połączone w jednej książce to fantastyczna mieszanka, która zachwyci młodych czytelników. W serii Zwariowane rodzinki ukazały się: Moja matka piratka, Mój pies jest dinozaurem, Mój tata smok.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo