Uciekłam z arabskiego burdelu

Inne tytuły:
Uciekłam z arabskiego burdelu T. 2
Autor:
Laila Shukri
Wydawca:
Prószyński i Spółka - Prószyński Media (2017-2021)
Wydane w seriach:
Byłam Kochanką Arabskich Szejków
Opowieść Julii
Opowieść Julii - Laila Shukri
ISBN:
978-83-8169-370-7
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza

Wstrząsająca historia Polki, która stała się żywym towarem… Dalsze losy Julii znanej z kart "Byłam kochanką arabskich szejków", o które czytelniczki pytały w mailach i recenzjach, dopiero teraz mogą ujrzeć światło dzienne. Julia, którą najpierw rozkochał, a później sprzedał Tarek, ucieka z arabskiego burdelu. Niebezpieczna akcja wyrwania kobiety ze szponów gangu handlującego ludźmi wymaga użycia wielu podstępów. Ale czy uwolnienie się z macek międzynarodowej siatki przestępczej jest w ogóle możliwe? Czy Julia zdoła uciec od seksualnego zniewolenia oraz brutalnej przemocy fizycznej i psychicznej, jakie były wcześniej jej udziałem? Czy piekło, przez jakie przeszliśmy, zostawia w nas trwały ślad? Mroczne tajemnice XXI wieku: handel ludźmi, w tym dziećmi, handel organami, obrzezanie kobiet oraz ekstrawagancje i seksualne orgie najbogatszych arabskich szejków. Przerażająca rzeczywistość, o której świat woli milczeć. [opis z okładki].
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo