Wszystkie oblicza Jana Borysewicza

Wykonanie:
Jan Borysewicz
Wydawca:
Agora Muzyka (2021)
Autotagi:
CD
nagrania muzyczne

„Wszystkie oblicza Jana Borysewicza” to album nietuzinkowy - album dokumentujący 50-letnią działalność kompozytorską Jana Borysewicza. Ponadczasowe utwory z udziałem znakomitych artystów: Piotr Fronczewski, Igor Herbut, Piotr Cugowski, Izabela Trojanowska, Piotr Rogucki, Ewa Bem, Bracia, Kasia Kowalska, Katarzyna Nosowska, Anna Wyszkoni oraz hit „Wciąż bardziej obcy” w nowej odświeżonej wersji, a ponadto dwa premierowe utwory „Zawsze przy Tobie” i „Pocztówka” – to gratka dla fanów i wszystkich wielbicieli wspaniałego gitarowego rockowego grania. Singlem promującym album jest „Nie wierz nigdy kobiecie” z udziałem Piotra Fronczewskiego. „Wiedząc o tym że „Nie wierz nigdy kobiecie” jako moja pierwsza kompozycja, będzie obowiązkowym elementem jubileuszowego albumu, od razu pomyślałem o moim przyjacielu, wybitnym aktorze - Piotrze Fronczewskim. Niech najlepszym dowodem na to, że moja intuicja mnie nie zawiodła, będzie komentarz autora tekstu, Andrzeja Mogielnickiego, gdy usłyszał interpretację Piotra: „Wreszcie ktoś zrozumiał o czym napisałem ten utwór” Teledysk z perfekcyjną kreacją artystyczną i dużą porcją dobrej zabawy jest naturalnym uzupełnieniem naszej współpracy. Dziękuję Wam Panowie!” [Powyższy opis pochodzi od Wydawcy].
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo