Europa

Reżyseria nagrania:
Jan Kwapisz
Rafał Smoleń
Słowa:
Taco Hemingway
Bedoes
Szpaku
Borucci
Wykonanie:
Oki
Tomasz Wendt
Łukasz Belcyr
Wydawca:
2020 (2020)
Autotagi:
CD
nagrania muzyczne
plakaty
Źródło opisu: Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie - Katalog księgozbioru

Album powstawał symultanicznie z “JARMARKIEM” i tak też będzie wydany. Praca nad “EUROPĄ” była dla mnie sposobem na odetchnięcie od ciężkawych i dusznych tematów podejmowanych na “JARMARKU”. Pierwszy singiel z “JARMARKU”, “Polskie Tango”, był utworem pisanym pieczołowicie i doskonalonym przez kilka miesięcy. “MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” powstał zaś w warunkach niezwykle spontanicznych na przestrzeni raptem kilku dób. Sądzę, że obie formy robienia muzyki są równie istotne i potrzebne, zarówno twórcom jak i słuchaczom. Ze względu na różny charakter dwóch projektów, zdecydowaliśmy się wydać je osobno i pozostawić słuchaczowi / słuchaczce decyzję, który zechce zakupić. “JARMARK” trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. “EUROPA” dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i pogderania, tak jak robię to dokładnie w tym momencie. Z późnoletnimi pozdrowieniami, Filip [genius.com]
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo