Ania Movie

Inne tytuły:
Across 110th Street
Bang bang (My baby shotme dawn)
Lektor:
Ania Dąbrowska
Wydawcy:
Sony BMG Music Entertainment (2010)
Sony Music Entertainment Poland (2010)
Sony BMG Music
Autotagi:
CD
książki
nagrania muzyczne
Więcej informacji...

Mówią: muzyka filmowa. Myślisz: "Marsz Imperialny" Williamsa albo ludowo-jazzowa czołówka "Janosika". A przecież muzyka filmowa to nie tylko patetyczne instrumentalne tematy, ale również piosenki. Znakomite piosenki. "Absolwent" bez "Sounds of Silence" - Niewyobrażalny. "M.A.S.H." bez słodko-gorzkiej ballady "Suicide is Painless" - Nie do przyjęcia. "Nocny kowboj" bez nostalgicznego "Everybody`s Talkin`" - Niepełny.Z legendą tych (i nie tylko) piosenek zmierzyła się Ania Dąbrowska, mistrzyni szlachetnego, trącącego myszką popu z ambicjami. Tym razem zresztą jej ambicje były większe, niż zwykle.- Od jakiegoś czasu krążył mi po głowie pomysł, żeby nagrać płytę z moimi ulubionymi piosenkami i kiedy zaczęłam się przygotowywać, okazało się, że większość z nich pochodzi z filmów. Poszliśmy więc w tę stronę - tłumaczy swoje wybory wokalistka. - To megakompozycje, które świetnie się śpiewa i interpretuje. Wszystkie od dawna mam na podręcznej playliście.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo