Teraz mogę wszystko

Inne tytuły:
Teraz mogę wszystko Cz. 2
Autor:
Natalia Popławska
Wydawcy:
Novae Res - Wydawnictwo Innowacyjne W. Gustowski K. Szymoński (2022)
Legimi (2022)
Zaczytani
ISBN:
978-83-8313-183-2, 978-83-8313-273-0
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza

W walce o miłość wszystkie chwyty są dozwolone Upojna noc z Ozym kończy się dla Madelaine gorzką lekcją, po której młoda kobieta wyrzeka się jakichkolwiek pozytywnych uczuć wobec braci Molie. Jednak zachęcona słodkimi słówkami Bastiena postanawia dać mu jeszcze jedną szansę – dla dobra swojego i swojej córki. Tymczasem Ozy uświadamia sobie, że padł ofiarą zaplanowanej przez brata perfidnej manipulacji, w wyniku której stracił ukochaną kobietę. Tym razem zrobi wszystko, by odzyskać ją na dobre, a wychodzące na jaw mroczne tajemnice rodziny Molie nieoczekiwanie mogą w tym pomóc… – Może zacznę inaczej, Madelaine – powiedział, diametralnie zmieniając ton. Wpatrywał się teraz w mój tatuaż pół kobiety, pół kota i śledził palcem obrys wzoru. Ta rozmowa przestała być przyjemna, a do tego Bastien nie chciał wypuścić mojej ręki. – Może wszystko pozostać po staremu, ale... – zaczął i mocniej kreślił palcem kolejny wzór na moim przedramieniu. Biedna Hanna i Johana! – ...Joshua ma przestać dla ciebie istnieć, tak samo jak jego matka, rozumiesz? Spojrzał na mnie. Już nie był tym samym człowiekiem, jakiego znałam. Jego oczy były ciemniejsze, a twarz spięta, co podkreślało jej ostre rysy. Wypowiadając imię brata, wykrzywił usta z odrazą. Skąd on wiedział o mojej znajomości z Ozym? Wie, co się wczoraj wydarzyło między nami? Jak smakuje mistrzowsko zaplanowana zemsta? Kto tu tak naprawdę jest godny współczucia, a kto pogardy? I czy patchworkowa rodzina Molie nauczy się w końcu żyć w zgodzie?

Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo