Nobody but me

Inne tytuły:
God only knows
I believe in you
Autor:
Michael Bublé
Słowa:
Michael Bublé
Meghan Trainor
Leslie Bricusse
Sandro Taccani
Wykonanie:
Michael Bublé
Meghan Trainor
Wydawca:
Reprise Records - A Warner Music Group Company (2016)
Autotagi:
CD
nagrania muzyczne
Więcej informacji...

Najbardziej szarmancki i czarujący wokalista świata powraca! Album "Nobody But Me" Michael Buble nagrywał w Los Angeles I Vancouver. Na płycie znalazły się trzy premierowe piosenki oraz zapierające dech interpretacje klasyków. Wśród nich: "My Baby Just Cares For Me", "The Very Thought of You", "God Only Knows" Briana Wilsona i "I Wanna Be Around" Johnny'ego Mercera. Wśród gości na płycie "Nobody But Me" pojawili się Meghan Trainor i Black Thought z The Roots. Współprducentem wydawnictwa jest John Carlsson, Alan Chang i Jason "Spicy G" Goldman. Album ukaże się również w wersji deluxe wzbogaconej o trzy dodatkowe utwory. "Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek tak dobrze bawił się podczas prac nad albumem. Szczególnie podobała mi się współpraca z moim zespołem, który rozumie, że chce brzmieć najlepiej w swojej dotychczasowej karierze. Jestem bardzo dumny z nowych piosenek. Możliwość współprodukowania ich była dla mnie dodatkową przyjemnością" opowiada Michael Buble. [empik.com]
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo