Ucieczka znad rozlewiska

Autor:
Katarzyna Zyskowska-Ignaciak
Wydawcy:
Legimi (2016)
Nasza Księgarnia (2012-2016)
NASBI (2013)
IBUK Libra (2012)
Wydane w seriach:
Babie Lato
Babie Lato (Wydawnictwo "Nasza Księgarnia")
ISBN:
978-83-10-12264-3, 978-83-10-12366-4
978-83-10-12164-3, 978-83-10-12264-2
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
3.8 (4 głosy)

Wszyscy marzą o przeprowadzce na prowincję. Tak, ja też utwierdzałam się w tym przekonaniu. Czytałam o kobietach budujących drewniane domki w urokliwych zakątkach i dziedziczących dworki wśród sosen. Co z tego, że dworek okazywał się ruiną, a romantycznym bohaterkom deszczówka lała się na głowę? Frania ma dość sennego, ślicznego i nudnego Kazimierza, zrzędliwej matki nauczycielki oraz przewidywalnego do bólu narzeczonego. Gdy się dowiaduje, że jej starsza siostra nie jest wcale taka idealna, na jaką wygląda, ucieka sprzed ołtarza i łapie okazję do Warszawy. Tylko czy warszawskie kolorowe dni Frani naprawdę przyniosą jej szczęście? Wielu z nas sądzi, że ludzie w małych miasteczkach żyją niespiesznie i szczęśliwie, a ci w wielkich miastach ciągle dokądś pędzą, wiecznie nie mają czasu dla bliskich i zlewają się na ulicach w bezosobową masę. Ale to my tworzymy miejsca, nie odwrotnie… Katarzyna Zyskowska-Ignaciak www. zyskowska-ignaciak.nk.com.pl '
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo