Gminna Biblioteka Publiczna w Kijewie Królewskim
[awatar]
Kijewo Krolewskie GBP
Rodzaj: Biblioteki publiczne
Telefon: 515436929
Województwo: kujawsko-pomorskie
Powiat: chełmiński
Adres: ul. Św. Wawrzyńca 6A/1
86-253 Kijewo Królewskie
E-mail: biblioteka@kijewo.pl

poniedziałek - czwartek
7.15 - 15.15
piątek
9.00 - 17.00

Gminna Biblioteka Publiczna w Kijewie Królewskim powstała 1 grudnia 1949 roku. Obecnie zlokalizowana jest w tym samym budynku co szkoła podstawowa. Kijewska książnica jest jedyną biblioteką na terenie gminy Kijewo Królewskie.
Do naszej biblioteki mogą zapisać się nie tylko mieszkańcy gminy. Nie ma również ograniczeń wiekowych (nasza najmłodsza czytelniczka w dniu założenia karty miała 9 miesięcy).
Księgozbiór dostosowujemy do potrzeb naszych czytelników. Przy zakupie nowości wydawniczych kierujemy się sugestiami użytkowników.
Czytelnictwo promujemy nie tylko w siedzibie placówki, ale i poza nią, przede wszystkim na terenie gminnych placówek oświatowych. W naszej bibliotece realizowany jest autorski program edukacji czytelniczej „CZYTANIE DAJE MOC”, którego celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Dla seniorów prowadzimy zajęcia i wykłady. Ponadto organizujemy spotkania autorskie, escape roomy, zabawy i wiele innych ciekawych wydarzeń mających na celu zarażenie miłością do książek jak największej grupy osób.

Forum biblioteki Kijewo Krolewskie GBP
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo