Diagnostyka kliniczna i choroby niezakaźne zwierząt domowych PILNIE POSZUKIWANA W JAKIM KOLWIEK FORMACIE
Wiadomości: 1

Witam serdecznie jestem tutaj nowa,ale mam nadzieję ,że w przyszłości będę korzystała z portalu.Nie wiem jeszcze tylko czy można tutaj czytać książki,np.ściągnąć sobie plik .Na razie poszukuję bardzo pilnie książki
Diagnostyka kliniczna i choroby niezakaźne zwierząt domowych Zenona Tomicki,jeśli ktoś z Państwa posiada,mógł by mi udostępnić w jakimkolwiek formacie,bądź po prostu sprzedać ,bardzo proszę o kontakt.

Link    PW    Źródło
Napisano: 12.09.2013 23:17:49
 
Wiadomości: 324

Nie wiem czy wiele pomogę, ale w tym temacie:

Po A) Portal jest agregatorem danych z katalogów polskich bibliotek. To co znajdzie nasza wyszukiwarka, to jest "gdzieś" w Polsce, dostępne na miejscu w konkretnej bibliotece. Na stronie książki jest informacja, która biblioteka ją posiada.

Po B) Książkę tą - w.bibliotece.pl - posiada Biblioteka Miejska w Nowym Targu. Możliwe że to zbyt daleko - możliwe, że istnieje szansa sprowadzenia książki przez wypożyczalnię międ­zybi­blio­tecz­ną. Warto się dowiedzieć w najbliższej swojej bibliotece.

Po C) Póki co w Portalu do pobrania i czytania za wiele nie ma - zob. w.bibliotece.pl - Niebawem planujemy to zmienić i powinno pojawić się sporo materiałów elektronicznych dostępnych zarówno na wolnych licencjach (a zatem nieodpłatnie), a także do płatnego wypożyczania czy też zakupu. Warto pozostać na naszych stronach :-)

Link    PW    Źródło
Napisano: 13.09.2013 22:15:49
 
Wiadomości: 2

Cześc wszystkim, wycieczka do czarnobyla cena oferuje unikalne spojrzenie na Czarnobyl poprzez specjalnie zaprojektowane wycieczki. Wykraczając poza tradycyjne wycieczki, firma oferuje unikalne doświadczenia, takie jak nocne wycieczki i spotkania z mieszkańcami, dzięki czemu podróż jest jeszcze bardziej autentyczna.

Link    PW    Źródło
Napisano: 28.12.2023 02:12:52
 
Szukaj w wątku
szu
Aniad27
rebelssasha

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo