Reklama
Wiadomości: 4

Nie wiem gdzie mam to umieścić więc umieszczam w dziale pomoć. A mianowicie chciałbym bardzo pochwalić wasze starania orozszerzenie grona użytkowników. O portalu w.bibliotece.pl dowiedziałem się we własnej bibliotece, gdzie można było otrzymać bardzo fajne zakładki reklamujące stronę, a nawet kody na roczne konto Premium w portalu. Serdeczne dzięki ;)😉

+2 trafny
Link    PW    Źródło
Napisano: 15.11.2012 23:16:22
 
Wiadomości: 324

Dziękujemy za pochwały, ale także za przesłane krytyczne uwagi i zgłoszenia błędów. Jeszcze wiele pracy przed nami, ale najważniejsze, że pracujemy :-)

Osobiście dodam, że krytyczne uwagi motywują i są bardzo ważne dla rozwoju Portalu.

Link    PW    Źródło
Napisano: 15.11.2012 23:36:29
 
Wiadomości: 4

Krytycznymi uwagami już was zmotywowałem to teraz chciałem was pochwalić dla odmiany :p😛

Link    PW    Źródło
Napisano: 15.11.2012 23:40:25
 
Wiadomości: 324

Czujemy się pochwaleni i zmotywowani :-)

BTW: świetny ko(t/d) paskowy. Aż korci wyjąć z szuflady czytnik i sprawdzić :-)

Link    PW    Źródło
Napisano: 15.11.2012 23:48:35
 
Wiadomości: 4

Dzięki wielkie :)😊 Nie jest to nic oryginalnego :p😛 ściągnięte z grafik wujka Google'a. Ciekaw jestem czy jakimś cudem coś by zczytało... chyba to sprawdzę :D😄 A patrząc na twój awatar naprawdę żałuję że nie mam psa :(😞

Link    PW    Źródło
Napisano: 15.11.2012 23:55:41
 
Szukaj w wątku
szu
z61gn13w

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo