konto w SOWA-WWW
Wiadomości: 3

słuchajcie...
chciałam założyć konto internetowe w kaalogu księgozbiorów mojej biblioteki (miejska i powiatowa biblioteka publiczna) ale za nic na świecei nie wiem jak..

KOntaktowałam się z tąbiblioteką ale panie mi powiedziały jak załowzyć konto tutaj a nie tam..

Macie w tym katalogu założone?

WIecie w ogóle o co mi chodzi?

Link    PW    Źródło
Napisano: 03.03.2013 18:55:45
 
Wiadomości: 324

Ja wiem o co chodzi, ale by pomóc muszę wiedzieć o bibliotekę z którego miasta chodzi :-)

Link    PW    Źródło
Napisano: 03.03.2013 23:04:44
 
Wiadomości: 3

biblioteka w Słupcy.
oto link: www.slupca-mipbp.sowwwa.pl

Link    PW    Źródło
Napisano: 04.03.2013 11:51:37
 
Wiadomości: 324

Już tłumaczę. Aby mieć konto w tej bibliotece, trzeba się tam raz udać i zarejestrować się w bibliotece jako czytelnik (ta biblioteka nie ma bowiem opcji zdalnej rejestracji konta przez WWW). Podczas rejestracji bibliotekarz może od razu założyć hasło logowania do katalogu SOWA-WWW. Jeśli jesteś już czytelnikiem tej biblioteki, wówczas bibliotekarz musi tylko założyć nowe hasło dostępu do logowania się w katalogu SOWA-WWW.

Konto czytelnika w katalogu biblioteki (SOWA-WWW) nie jest w tej chwili powiązane z kontem w portalu. Będzie w przyszłości takie połączenie, aktualnie nad tym pracujemy i mam nadzieję że wówczas będzie łatwiej korzystać zarówno z katalogów poszczególnych bibliotek jak i z konta w portalu.

+2 trafny
Link    PW    Źródło
Napisano: 04.03.2013 12:09:30 , ostatnia edycja: szu, 04.03.2013 12:10:25
 
Wiadomości: 3

o widzisz, dziękuje ci bardzo. Jak pójdę oddać książki to na pewno o to poroszę.
Raz jeszcze dzięki.

Link    PW    Źródło
Napisano: 04.03.2013 14:53:56
 
Szukaj w wątku
szu
anka9133

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo