Prośba o pomoc
Wiadomości: 3

Witajcie,

mam serdeczną prośbę. Może znalazłaby się osoba, która mogłaby udać się do Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Koninie (filia) i sprawdzić mi jedną kwestię? Piszę pracę mgr i znalazłam materiały, nigdzie indziej w Polsce ich nie mogłam znaleźć. Chodzi o następującą pozycję:

U15647
Konferencja naukowa : Legislacja w praktyce : (21 lutego 2002 r.) / oprac. Rzecznika Praw Obywatelskich Biuro. - Warszawa : Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, 2002. - 175, [1] s. : il. ; 21 cm.
Hasło przedmiotowe: Prawodawstwo - Polska - od 1989 r. - materiały konferencyjne ; Prawo - Polska - konferencje ; Legislacja - Polska - konferencje
skrócony spis treści: Na czm polega dobra legislacja? Proceduralne aspekty tworzenia dobreo prawa. Niep­rawi­dłow­ości­ w sferze tworzenia prawa. Legislacja w praktyce.

Chętnych proszę o kontakt.

Link    PW    Źródło
Napisano: 16.03.2014 18:13:00
 
Wiadomości: 3

Aa, dodam, że mieszkam ponad 200 km od Konina. Stąd ta niestandardowa prośba do kogoś kto mieszka w Koninie.

Link    PW    Źródło
Napisano: 16.03.2014 18:16:31
 
Wiadomości: 84

Spróbuj zadzwonić do PBP w Koninie i dopytaj o wskazany dokument. Być może jest możliwość udostępnienia go przez wypożyczalnię międ­zybi­blio­tecz­ną:

www.pbpkonin.pl

+2 trafny
Link    PW    Źródło
Napisano: 17.03.2014 11:34:27
 
Wiadomości: 3

Juz sobie poradziłam, dziekuje! :)😊

Link    PW    Źródło
Napisano: 19.03.2014 18:02:12
 
Szukaj w wątku
wojciech
martaw1601

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo